SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: İstanbul sentetik pistini çok seven DANCO başarılı aprantisiyle açılışı yapabilir. BEAUGAZON bu koşuyu hedef yaptı. GREEN ROCK, SON OF PEACE, QUADIS ve MIZZEN OF TURKEY ise burada sürpriz arayanların diğer tercihler olabilir.

2.AYAK: Kazandığı koşu sonrası formunu koruyan KARAGÜZEL bugün de tabelanın üstünde yer bulmak için elinden geleni yapacaktır. ÖZGÜR BİKE grubun uygunluğundan faydalanmaya çalışacak. YESARİ ve GÜNHAT sahada konuşulan diğer isimler.

3.AYAK: BIG APPLE bence bugün çok başarılı bir performans sergileyecek. ONLY, ŞEKER AĞA, ARTIC MAN ve BAŞKAN NEXIA sırasıyla rakipleri olur.

4.AYAK: Rakiplerine oranla daha iyi yarışları bulunan KURTÇABEY bankom.

5.AYAK: İlk koşusunda fazla sıkıştırılmayan KOÇALİ öncelikle işaretlenmeli. DELİ ÜNVEREN ve ALISHBA ise daha sonra dikkate alınması gereken isimler.

6.AYAK: BALLINUR sprint mesafesini ayarlayabilirse kapanışa imzasını atar. KAŞEN ekürisinin yardımıyla birinciliğe uzanmaya çalışacak. SELAHATTİNBEY, GAZELLA, BABA ADEM ve LADY BEAUTY bu zor koşuda benim kuponuma yazacağım diğer safkanlar. Bol şanslar…

TAHMİN 1-5-2-4-3-7 9-3-6-7 4-8-1-2-3 1 3-1-6 4-5-9-3-6-12