SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Hoca köpürdü, yıldızlar yağdı!

2014 Dünya Kupası'nda Cezayir ile başarılı sonuçlar elde eden Vahid Halilhodzic'in tepkisi sonrası, Bordo Mavili ekip transferde bombaları ardı ardına patlattı.

Güncellenme: 09:55, 06/08/2014
Hoca köpürdü, yıldızlar yağdı!

Vahid Halilhodzic'in takımda istediği Oscar Cardozo, Kevin Constant ve Carl Medjani alındı. Belkalem 1 yıllığına kiralanırken, Musa Nizam için görüşmelere başlandığı KAP'a bildirildi.

Hürriyet’in haberine göre; Vahid Hoca emri verdi, taarruz başladı! Kadrosuna takviye istediğini her fırsatta dile getiren Trabzonspor'un Boşnak hocasının istekleri bir bir yerine getiriliyor. Yönetimin başarılı transfer politikası takdir topluyor. Cardozo'yu, Benfica'ya 5 milyon Euro bonservis ödeyerek kadrosuna katan Karadeniz Fırtınası, Milan'dan defansın solu ve orta alanda görev yapabilen Kevin Constant'ı da 2.5 milyon Euro'ya renklerine bağladı.

Vahid Halilhodzic'in istediği bir diğer isim olan Cezayirli Carl Medjani sağlık kontrolünden geçti. Medjani kısa süre önce Monaco ile olan sözleşmesini feshetmişti.

GiDENLERDEN 11.3 MiLYON EURO

Boşnak hocanın transferinde ısrarcı olduğu Essaid Belkalem, Watford'dan 450 bin Euro karşılığında kiralandı. Bordo mavililer, Antalyasporlu Musa Nizam için görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. Şu ana kadar 15 futbolcu (Musa Nizam, dahil ama ücreti açıklanmadı) ile anlaşan Trabzon, bu isimlere 13 milyon 510 bin Euro ödeyecek. Olcan'ı Galatasaray, Henrique'yi Shanghai Greenland'e 4'er milyon Euro'ya yollayan Fırtına, Adrian'ı Al Nasr'a 3 milyon 200 bin, Göksu ve Gökhan Aslan'ı Şanlıurfa'ya 50'şer bin Euro'ya göndermişti.

Yeni alınan Serhat Çakmak ve Kurtuluş Yurt ise 1461 Trabzon'a kiralık olarak verildi.

TAKIMA GELEN FUTBOLCULAR OYUNCU TAKIM ÜCRET (Euro)

O. Cardozo Benfica 5 milyon K. Constant Milan 2.5 milyon İshak Doğan Karabük 2.3 milyon Deniz Yılmaz Elazığ 1.8 milyon G. Karadeniz Altınordu 900 bin E. Belkalem Watford 450 bin* Anıl Taşdemir Ordu 400 bin Ferhat Yazgan Wolfsburg II 90 bin Kurtuluş Yurt Bandırma 70 bin Carl Medjani Monaco Bedelsiz Turgut Şahin Gaziantep Bedelsiz Serhat Çakmak Ajax U-19 Bedelsiz Salih Dursun Galatasaray Bedelsiz* Fatih Atik Guingamp Bedelsiz Musa Nizam Antalya Açıklanmadı TOPLAM 13 milyon 510 bin * Belkalem ve Salih kiralık alındı.

TAKIMDAN GiDEN FUTBOLCULAR OYUNCU TAKIM ÜCRET (Euro)

Olcan Adın Galatasaray 4 milyon Paulo Henrique SH Greenland 4 milyon Adrian Al Nasr 3.2 milyon Torric Jebrin Buca Bedelsiz Şahin Aygüneş Antalya Bedelsiz B. Karadeniz Sivas Bedelsiz Marc Janko Sydney Bedelsiz Göksu Alhas Şanlıurfa 50 bin Gökhan Alsan Şanlıurfa 50 bin TOPLAM GELİR 11 milyon 300 bin