SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kaynaşlı ilçesindeki Topuk Yaylası’nda kampa giren Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, sezon hazırlıklarını günde çift antrenmanla sürdürüyor.

Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri’nde Teknik Direktör Nurullah Sağlam yönetiminde gerçekleştirilen sabah antrenmanında futbolcular, koordinasyon, kondisyon, hafif koşu, kuvvet ve ısınma hareketleri yaptı.

Yaklaşık bir saat süren antrenmanda kaleciler İlker Avcıbay, Atilla Özmen ve Emir Korubeyi, Antrenör Sadık Öztürk gözetiminde çalıştı.

Öte yandan, dün Silivrispor’la oynanan maçın ardından adelesinde çekme bulunan orta saha oyuncusu Muhammed Demirci ve yeni transfer İbrahim Kaş, takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Antrenman sonrası soruları yanıtlayan Beşiktaş’tan kiralanan genç orta saha oyuncusu Muhammed Demirci, kampın gayet iyi ilerlediğini, yaptıkları iki hazırlık maçını da kazandıklarını fakat bunun ölçü olmadığını söyledi.

Hazırlık maçlarında da olsa kazandıkları için mutluluk hissettiklerini belirten Demirci, “İki hazırlık maçında da sahadan galip ayrıldık. Oynadığımız takımlar, dengimiz değildi ama sonuçta ne olursa olsun kazanmak güzel. Yaptığımız hataları görüp, lige kadar daha iyi hazırlanacağız. Hocamız yaptığımız hataları düzelterek, o doğrultuda uyarıyor. İnşallah lige kadar da hazır olacağız” diye konuştu.

Beşiktaş’tan kiralanma sürecinde Teknik Direktör Nurullah Sağlam’ın etkili olduğunu anlatan Demirci, “Nurullah Hocamızın isteğiyle geldim buraya. Burada, Beşiktaş’takinden daha fazla zaman bulup, üstüne koyarak en iyi şekilde Gaziantep Büyükşehir Belediyespor takımına katkı sağlamak istiyorum. Sonucunu kimse bilemez ama şu anki hedefimiz lige çıkmak” ifadesini kullandı.

Beşiktaş’ın Hollanda temsilcisi Feyenoord’la oynayacağı Şanpiyonlar Ligi 3. ön eleme rövanş maçını da değerlendiren Demirci, ” Oradan avantajlı skorla döndük. İnşallah içeride de ağabeylerimizin ellerinden gelen mücadeleyi yapıp turu atlayacaklarını düşünüyorum. Ben kazanacağını düşünüyorum, inancım tam” şeklinde konuştu.