SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Düzlük sprintiyle Şeker Ağa bankom

Düzlük sprintiyle Şeker Ağa bankom

Daha ciddi rakipler arasında bile şanslı olabilen bugün için uygun grupta düzlük yarışıyla kazanan Şeker Ağa bankom.

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Sentetik piste uyum sağlayan BEAUGAZON öncelikli isim. DANCO bu pisti çok sever aman dikkat. GREEN ROCK ve SON OF PEACE ikilisi baştakilerin hatasını affetmezler.

2.AYAK: Sürekli iyi koşsa da bir türlü kazanamayan GÜNHAT uygun grupta öncelikli isim. ALTIN ADIM çıktığı gibi vurabilir. AYGÜLÜM, YESARİ ve KARAGÜZEL daha sonra…

3.AYAK: Daha ciddi rakipler arasında bile şanslı olabilen bugün için uygun grupta düzlük yarışıyla kazanan olmasını beklediğim ŞEKER AĞA'yı günün bankosu olarak öneriyorum.

4.AYAK: İdeal mesafesine çıkan ve sonlarda yapacağı sprintiyle kazanmaya yakın gördüğüm KURTÇABEY başta olup; düzlükte istediği avansı alabilerse FÜZE en ciddi rakibi olacaktır.

5.AYAK: Kondisyon kazanan KOÇALİ ve kısa süre geri alınan YÖNETMEN rakiplerinin bir adım önünde. Bu ikili istenileni veremezse DELİ ÜNVEREN, LEYDİKIZ, YEKGÜN, TAYLANHAN, ALISHBA ve DİLŞEKER devreye girerler.

6.AYAK: PARLERA, GAZELLA, KIRBY DRIVE, BALLINUR, HEIWA IWA, BEHRAMKALE, BABA ADEM ve SELAHATTİN BEY ayırt edilmeden yazılmalılar. Bol Şanslar…

TAHMİN 5-1-2-4 7-1-8-6-9 1 1-6 3-5-1-8-10-4-6-7 7-3-1-4-2-8-6-9