SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Sentetik piste uyum sağlayan BEAUGAZON öncelikli isim. DANCO bu pisti çok sever aman dikkat. GREEN ROCK ve SON OF PEACE ikilisi baştakilerin hatasını affetmezler.

2.AYAK: Sürekli iyi koşsa da bir türlü kazanamayan GÜNHAT uygun grupta öncelikli isim. ALTIN ADIM çıktığı gibi vurabilir. AYGÜLÜM, YESARİ ve KARAGÜZEL daha sonra…

3.AYAK: Daha ciddi rakipler arasında bile şanslı olabilen bugün için uygun grupta düzlük yarışıyla kazanan olmasını beklediğim ŞEKER AĞA'yı günün bankosu olarak öneriyorum.

4.AYAK: İdeal mesafesine çıkan ve sonlarda yapacağı sprintiyle kazanmaya yakın gördüğüm KURTÇABEY başta olup; düzlükte istediği avansı alabilerse FÜZE en ciddi rakibi olacaktır.

5.AYAK: Kondisyon kazanan KOÇALİ ve kısa süre geri alınan YÖNETMEN rakiplerinin bir adım önünde. Bu ikili istenileni veremezse DELİ ÜNVEREN, LEYDİKIZ, YEKGÜN, TAYLANHAN, ALISHBA ve DİLŞEKER devreye girerler.

6.AYAK: PARLERA, GAZELLA, KIRBY DRIVE, BALLINUR, HEIWA IWA, BEHRAMKALE, BABA ADEM ve SELAHATTİN BEY ayırt edilmeden yazılmalılar. Bol Şanslar…

TAHMİN 5-1-2-4 7-1-8-6-9 1 1-6 3-5-1-8-10-4-6-7 7-3-1-4-2-8-6-9