SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Hafta içi yarışı galobu oldukça dikkat çekici olan BEAUGAZON kazanmaya en yakın isimdir. Son yarışını ölçü almadığım DANCO iç pistte gerçekleştirdiği galobu ile en küçük hata affetmez.

2.AYAK: Yarış galobu muhteşem olan ÖZGÜR BİKE özlediği birinciliğe uzanabilir. Tek ciddi rakibi son haftalarda oldukça başarılı performansı ile YESARİ görünüyor.

3.AYAK: Günün en zevkli yarışı olan altılı ganyanın üçüncü ayağında start alan tüm isimlerin kazanma şansı olup bu ayağı kapatmanızı öneriyorum.

4.AYAK: Çok iyi duruma gelen KURTÇABEY kazanabilir. MERCANLI yarışın diğer şanslı safkanı olup sürprizi FARUKHAN ve ATİKBEY gerçekleştirebilir.

5.AYAK: Başarısız yarışları sonrası toparlandığını gözlediğim FEVZİ günün önemli sürprizini gerçekleştirebilir. DELİ ÜNVEREN ve KOÇARLI bana göre en ciddi rakiplerdir. Sürprizi YÖNETMEN, ALISHBA ve TAYLANHAN'dan bekliyorum.

6.AYAK: Yarış hazırlıklarını çok beğendiğim BEHRAMKALE ve etkili binicisi S.Kaya ile start alacak olan HEIWA IWA arasında geçmesini beklediğim mücadele, büyük bir ihtimal ile yarışın birincisini belirleyecektir.

TAHMİN 5-1 3-6 HEPSİ 1-2-5-3 2-1-3-6-6-4 8-2