SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilic’ten önce sözü Olcay aldı. İşte Olcay’ın açıklamaları:

İnşallah takım olarak çalışırız. İnşallah gol atarım. Hocamız bizi çok kiyi hazırladı maça taraftar baskısı da vardı ama iyi hazırlandık. Kendsimize inandık ve sonucun böyle olacağını biliyorduk. İkinci maçıda ciddiye larak kazanmak istiyoruz. 16 bin bilet satılmış biz daha fazla taraftar istiyoruz. İnşallah yarın biletler satılır çünkü taraftar desteği olmasını çok istiyoruz.

Oğuzhan’ın oynayıp oynamayacağını bilmiyorum ama takımımız çok kaliteli… Oğuzhan oynamasa başkası oynar kim oynarsa mücadele edip aynı katkıyı sağlayacaktır.

Demba Ba için yorumu, “İlk geldiğinden beri yıllardır bizdeymiş gibi sıcak kanlı ve cana ayakın bir isim… Bizim kardeşliğimiz var o sahaya yansıyor hemen, bizim takımımıza çok katkı sağlayacağını düşünüyorum. Takviyeler ona göre yapılıyor, Demba Ba bize çok fazla katkı yapacaktır.”

Çok sakantlık yaşadık, Ersan Gülüm kampı çok iyi geçirdi, savunmanın bel kemiği inşallah böyle devam eder.

Olcan Şahan’ın ardından sözü teknik direktör Slaven Biliç aldı. Biliç, basın mensuplarına Erkan Koyuncu’nun ölümünden dolayı Türkçe olarak “Başınız sağolsun” dedi.

Öncelikle hepinize başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Kendisine rahmet diliyorum ailesine başsağlığı diliyorum. Yarın ki imaça gelince en önemli maçı oynayacağız. Bir kaç gündür medyayı izliyorum kurada kim çıkacak ona bakalım diye yorumlar oluyor. Hollanda’da çok iyi bir avantaj yakaladık ama Feyenoord buraya turistik gezi için gelmedi, Ayasofya’yı gezmeye gelmediler. Bizi elemek için geldiler, en az oradaki kadar akıllı ve sabırlı oynamaız gerekiyor. Bunları yaparsak turu geçeceğimize inanıyorum.

Az çok aynı şekişlde oynayacağız. Orada oynadığımız gibi burada da oynayacağız, top hem rakipte hem bizdeyken nasıl oynadıksak biraz daha fazlasını yapmaya çalışacağız. Beni biraz memnun etmeyen sahanın son 3’te 1’lik bölümünde daha tehlikeli olmamız gerekiyor. Bunu biraz daha iyi yapmamız gerekiyor.

Yayınlanma Tarihi:16:16,