SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şeytan’da büyük değişim!

Hollandalı teknik adam Louis van Gaal'in takımı devralmasından sonra adeta kabuk değiştiren Manchester United, 5 isimle yollarını ayırmaya hazırlanıyor.

Güncellenme: 20:52, 05/08/2014
Şeytan’da büyük değişim!

Manchester United’da yaprak dökümü devam ediyor…

Geçtiğimiz sezon yaşanan büyük hayal kırıklığına rağmen yeni patronu Louis van Gaal önderliğinde Amerika’da düzenlenen ve Liverpool, Manchester City, AC Milan, Roma, Inter, Real Madrid ve Olympiacos’un yer aldığı International Champions Cup’ta en hazır takım olarak göze çarpan ve rakiplerinin arasından sıyrılarak şampiyonluğa ulaşan Manchester United’da yaprak dökümü başlıyor.

İngiliz basınında yer alan haberlere göre Louis van Gaal, Belçikalı orta saha oyuncusu Maroune Fellani, Japon oyun kurucu Shinji Kagawa, Portekizli kanat oyuncusu Nani, Brezilyalı ön libero Anderson ve İngiliz forvet Wilfried Zaha ile yolların ayrılmasını istiyor.

Fellaini ile İtalyan ekibi Napoli’nin ilgilendiğini ifade edilirken Kagawa’nın ise Atletico Madrid veya B.Dortmund yolcusu olabileceği belirtiliyor. Nani ve Anderson’un isimleri geçtiğimiz sezon Galatasaray ve Beşiktaş ile gündeme gelmişti. Zaha’nın ise İngiltere’de bir kulübe kiralık olarak verileceği tahmin ediliyor.

Yayınlanma Tarihi:17:58,