SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Suadiye’deki Fenerium mağazasında gerçekleştirilen etkinlikte, taraftarlar satın aldıkları forma ve çeşitli ürünleri sarı-lacivertli futbolculara imzalatma fırsatı buldu.

Sarı-lacivertli futbolculardan Alper, son iki hazırlık maçında alınan yenilgiler sonrası yapılan eleştirilere yönelik, “Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün eleştirilmesi çok normal. Her oynadığımız maçta kazanmak zorundayız, bunu da biliyoruz. Hazırlık döneminden geçiyoruz, bunlar hazırlık maçları. Asıl hedefimiz, TFF Süper Kupa ile başlayan resmi maçlar. Onlara hazırlanmak için bu maçları yapıyoruz. Eksiklerimizi görüp resmi maçlara en iyi şekilde başlamak istiyoruz” yorumunda bulundu.

Güzel, ancak ağır ve yorucu bir kamp dönemi geçirdiklerini anlatan sarı-lacivertli oyuncu, en iyi şekilde eksikleri gidermek için çalıştıklarını vurgulayarak, “Rekabet ortamı hep başarıyı getirmiştir. Bize de başarıyı getireceğine inanıyorum. Diego’nun da gelmesiyle alternatifli bir orta sahamız oldu. Zaten kadromuz da iyi. İnşallah sahada oynayan futbolcular en iyisini yaparak sezon sonunda mutlu sona ulaşırız” ifadelerini kullandı.

Mert: “En büyük hedefim birinci kaleci olmak”

Kaleci Mert Günok, zaman zaman takımdan ayrılmak istediğine yönelik medyada haberler yer aldığı hatırlatılması üzerine, “Ayrılmak istemiyorum. En büyük hedefim birinci kaleci olmak” dedi.

Bu tip haberlere anlam veremediğini kaydeden sarı-lacivertli file bekçisi, “Açıkçası transfer dönemlerinde geçen yıl ve bu yıl benim hakkımda ‘ayrılmak istiyor’ tarzı haberler çıkıyor. Bunlara bir anlam veremiyorum. Böyle bir söylemim de olmadı. Aksine her röportajda bu kulüpte bulunmaktan keyif aldığımı, formayı sürekli giymek istediğimi belirtiyorum. Ayrılmak istediğime dair kimseyle görüşmem olmadı. Bu haberler neden çıkarılıyor bilmiyorum. En büyük hedefim sürekli oynamak ve birinci kaleci olmak” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:15:29,