SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çok sıkı hazırlanan Braccioferro şanslı

Adana kumundaki ilk startını kazanıp, çimdeki koşularında fazla etkili olamayan ve son 3 yarışında çok sert rakipleriyle piste çıkan Braccioferro, kum pistte, sıkı hazırlıklarıyla bugün hayli iddialı olur.

Güncellenme: 11:25, 05/08/2014
Çok sıkı hazırlanan Braccioferro şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Hızlandırdığı idmanlarıyla çok daha iyi duruma gelen SLAYER SCREAM ilk şans verdiğim isimdir. BİNBİR GECE ihmale gelmez. BLACK GHOST, KIZILOK ve TUCKER daha sonra düşünülmeli.

2.AYAK: Son 3 yarışında çok sert rakiplere çatan BRACCIOFERRO, bu koşuya mükemmel bir şekilde hazırlandı. Safkanın uygun grupta ve sevdiği pistte kazanmasını bekliyorum.

3.AYAK: Uzun kumun etkili isimlerinden formda safkan PRIZE FOR ve çok iyi durumda görünen MANZANILLO yarışın önde gelen isimleridir. Geniş kupon yapanlara İLKERHAN ve DISCERNIBLE'yi yazmalarını öneririm.

4.AYAK: Etkili formu ve inatçı karakteriyle USAGARA, sevdiği pist ve mesafede yine şanslı. SEZAR yapılacak en ufak bir hatada yarışa ağırlığını koyar. Son yarışını kazanan ESKİŞEHİRLİ'ye dikkat.

5.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran ALŞALLI'nın eli kulağında. KIYAMET'ten iyi bir koşu gelebilir. SEVDAMSIN CAN, SONGÜZ ve KIZIL KIR daha sonra düşünülmeli.

6.AYAK: Zor geçmesini beklediğim bu ayakta SERKANAĞA, GÖLCÜK ASLANI ve LENGÜR LÜNGÜR başta önereceğim isimlerdir. AKAN NEHİR, MİNİF KIZ, DURANTAŞ ve ÇİFÇİ BAŞI daha sonra düşünülmeli. Bol şanslar.

TAHMİN

6-8-1-4-7 6 1-5-7-4 8-5-2 1-4-12-14-2 5-1-2-7-6-12-9