SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursa Vali Yardımcısı Adnan Çakıroğlu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Şahin, Bursaspor’un Özlüce Tesisleri’ni ziyaret ederek Teknik Direktör Şenol Güneş’e “hayırlı olsun” dileğinde bulundu.

Deneyimli teknik adama çiçek veren Çakıroğlu, Şenol Güneş’in kente ve yeşil-beyazlı kulübe büyük katkılar sağlayacağına inandıklarını söyledi.

A Mili Takım ile 2002 yılında düzenlenen Dünya Kupası’nda elde edilen başarının herkesi gururlandırdığını belirten Çakıroğlu, ”Bizler Bursaspor’u tekrar şampiyon olarak görmek istiyoruz. Kent olarak herkesin Bursaspor’un etrafında bütünleşmesi gerekiyor. Size, teknik heyetinize ve futbolcularınıza çalışmalarınızda sonsuz başarılar diliyorum” diye konuştu.

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş ise amaçlarının tüm kentin desteğiyle, Bursaspor’u hak ettiği konuma getirebilmek olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Güneş, ”Burada çok güzel bir ortam var. Bursa çok büyük bir nüfusa sahip. Tam potansiyel açığa çıkmış durumda değil. Daha büyük başarılar elde edilebiliriz” dedi.