SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın Feyenoord 11’i şekillendi

Hırvat hoca Feyenoord’u imha planını hazırladı. Başarılı çalıştırıcı, Oğuzhan’ın yokluğunda Senegalli süperstarı Demba Ba’yı ilk 11’de görevlendirecek.

Güncellenme: 11:01, 05/08/2014
Beşiktaş’ın Feyenoord 11’i şekillendi

AMK GAZETE / Ersoy ÖZDEM

BEŞİKTAŞ'TA nefesler tutuldu, gözler yarın oynanacak Feyenoord karşılaşmasına çevrildi. Oğuzhan Özyakup'un beklenmedik sakatlığıyla köşeye sıkışan teknik direktör Slaven Bilic, farklı bir oyun planı üzerinde duruyor. Hırvat çalıştırıcı, genç yıldızının yokluğunda Demba Ba'yı ilk 11'de görevlendirmeye hazırlanıyor. Yarınki kritik müsabakada 4-4-1-1 sistemi üzerinde duran Bilic, Demba Ba ile Mustafa Pektemek'i aynı anda sahaya sürmenin hesaplarını yapıyor. Yeni transfer Cenk Tosun ise maçın gidişatına göre forma şansı bulabilir.

Tecrübesi büyük

ANTRENMANLARDAKİ pozitif tavırlarıyla adaptasyon sürecini aştığını kanıtlayan Demba Ba, esprileriyle de Ümraniye'nin neşesi haline geldi. Ciddi bir Şampiyonlar Ligi tecrübesi bulunan Senegalli futbolcu, fiziksel sıkıntılarını da büyük ölçüde aşmış gibi gözüküyor. Bu tablo, teknik direktör Slaven Bilic'in yüzünü güldürüyor. Demba Ba, deplasmandaki Feyenoord karşılaşmasının son yarım saatinde şans bulmuştu. Senegalli futbolcu kısa süredeki istekli oyunuyla göz doldurmuştu.

 

 

Yayınlanma Tarihi:11:00,