SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Üstün formuyla Gümbürgümbür

Sergilediği birbirinden mükemmel yarışlarıyla güç ve kalitesini gözler önüne seren Gümbürgümbür, sürdürdüğü kusursuz formuyla, ağır kilosuna rağmen birinciliğin en kuvvetli adayıdır.

Güncellenme: 09:43, 04/08/2014
Üstün formuyla Gümbürgümbür

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: GUNPOWER müsait grupta en şanslı isimdir. İstanbul'da start aldığı son yarışında sert rakiplere çatan HIGH TIDE, sevdiği Bursa çiminde hayli iddialı olacak. INKASSATOR ve RAZİYE ANA da göz önünde tutulmalı.

2.AYAK: Titiz çalışmalarıyla dikkat çeken FİRİKYA ve MAHMUT BABA öncelikli isimler. Bu ikiliye rakip olarak EXCALIBUR, RENGARENK, YİĞİTEFEKAAN ve BARBA'yı öneririm.

3.AYAK: Kumda 6 kez üst üste kazanan ve son yarışını çimde koşan GÜMBÜRGÜMBÜR, bu gruptan bir adım daha önde görünüyor. Sevdiği pistte banko.

4.AYAK: GÜNGÖR BABA kendisiyle yakından ilgilenen, iyi uyum sağladığı jokeyiyle yine kazanabilir. BLACK SAPHIRE ve LION WIND en yakın rakipleridir. İlk startını rakiplerine uzak fark atarak rahat kazanan DARE TO DREAM ihmale gelmez. LAVIN de kollanmalı.

5.AYAK: İdmanlarında yeşil ışık yakan ve iyi bir orijinalitesi bulunan FRİGYALI en iddialı isimdir. Hazır kıta ARŞİV klas binicisi ve iyi durumdaki ekürisiyle hata affetmez. CERBEZER'e de bir çarpı atılmalı.

6.AYAK: Bu yarışa çok iyi hazırlanan ALTUNAY ve formunu çok beğendiğim BAYINDIRBEY eşit ve en şanslı isimlerdir. Geniş oynayanlara BAŞAR BEY ve ARİFHAN'ı da ilave etmelerini öneririm. Bol şanslar.

TAHMİN 7-8-2-5 3-5-2-13-7-1 1 1-2-6-3-5 2-7-8 13-3-6-2