SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“İki yılda iyi şeyler yaptık”

Bursa Büyükşehir Belediyespor Başkan Vekili Satık: ''Geçen iki yılda iyi şeyler yaptık. Daha iyi işler yaparak kentteki voleybol ilgisini üst seviyeye çıkarmak istiyoruz''

Güncellenme: 21:17, 04/08/2014
“İki yılda iyi şeyler yaptık”

Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi ekiplerinden Bursa Büyükşehir Belediyespor’un başkan vekili İlhan Satık, ”Geçen iki yılda iyi şeyler yaptık. Daha iyi işler yaparak kentteki voleybol ilgisini üst seviyeye çıkarmak istiyoruz” dedi.

Bursa Büyükşehir Belediyespor, 2014-2015 sezonu için ilk çalışmasını Fethiye Spor Tesislerinde antrenör Emin İlmen nezaretinde gerçekleştirdi.

Sezonun ilk çalışmasını izleyen başkan vekili İlhan Satık, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilk antrenmana 9 yerli oyuncunun katıldığını söyledi.

Satık, hedeflerinin büyük olduğunu belirterek, ”Geçen iki yılda iyi şeyler yaptık. Daha iyi işler yaparak kentteki voleybol ilgisini üst seviyeye çıkarmak istiyoruz. Transfer çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki günlerde bir smaçör ile anlaşacağız. Bundan başka bir oyuncu daha takıma katabiliriz. Yabancı oyuncularımız milli takımlarda görev yapıyor. Maçlarının bitiminde takıma katılacaklar. Yeni sezon tüm takımlara hayırlı olsun” diye konuştu.

Kırmızı-beyazlılarda, Büyükşehir Belediyespor alt yapısından yetişen ve uzun yıllar Beşiktaş’ta forma giyen Seda Uslu Ergül, Fenerbahçe’de forma giyen İpek Sorosoğlu ve alt yapıdan yetişen genç oyuncu Yaren Hatipoğlu, takıma yeni katılan isimler oldu.