SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Orduspor, yeni sezon hazırlıklarını Bolu’da sürdürüyor. Teknik direktör Fikret Yılmaz, yaptığı açıklamada, hazırlıklarına Karacasu beldesindeki otelde günde çift antrenman yaparak devam ettiklerini söyledi.

Kampta oyucuların çok iyi çalıştığını anlatan Yılmaz, “Oyuncuların birbirleriyle anlaşması ve uyumu çok iyi. Herhangi bir sakatlığımız yok ve bundan sonra da olmaz inşallah. Geçen yıl ayrılan oyuncuların yerini doldurmanın çabası içerisindeyiz. Taraftarımıza çok iyi bir Orduspor seyrettireceğiz” diye konuştu.

Yılmaz, transfer çalışmasının devam ettiğini dile getirerek, “İyi bir oyuncu almanın çabası içerisindeyiz. Kulüp başkanımız bunun için her türlü fedakarlığı yapıyor. Öyle bir oyuncuyu da aldıktan sonra transferi kapatacağız” dedi.

Bu sezon ligin zorlu geçeceğini dile getiren YIlmaz, “İyi oyuncu almaktan ziyade iyi takım olmak önemli ve biz iyi takım olmanın çabası içerisindeyiz. Herkes bütçesine göre iyi transferler yapıyor. Biz de mütevazi bütçemizle başarılı sonuçlar almayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.