SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cristian Baroni’de büyük gün

Sarı-lacivertli kulüple olan kötü ilişkilerini düzelten Bursa, Baroni konusunda salı günü son görüşmeyi yapacak. Şenol Güneş’in 1 numaralı hedefi için 1.2 milyon Euro gözden çıkartıldı.

Güncellenme: 10:26, 04/08/2014
Cristian Baroni’de büyük gün

Hücumcu bir orta saha oyuncusu arayan Bursaspor'da liste başı isim Cristian Baroni. Teknik direktör Şenol Güneş'in çok istediği ve Süper Lig'i yakından tanıdığı için 1 numaralı hedef konumundaki Brezilyalı, kesin olarak Fenerbahçe'de kalmayacak. Salı günü Başkan Recep Bölükbaşı, Fenerbahçe yönetimiyle son görüşmesini yapacak.

1 yıl daha Türkiye'de oynamaya sıcak bakan Baroni konusunda yeşil-beyazlılar, 1.2 milyon euroya kadar çıktı. Fenerbahçe'de 1.8 milyon euro alan Sambacı'ya en yakın ücreti veren kulüp Bursaspor. Oyuncuyla bu rakamda anlaşılması durumunda 600 bin Euro'yu da Fenerbahçe verecek.

HOLMEN’İ BEKLETİYORLAR

Sivasspor da Baroni'yi takıma kazandırmak amacında. Fakat kırmızı-beyazlılar Bursaspor'un verdiği rakamları veremiyor. Baroni haricinde listede olan bir diğer Fenerbahçeli Holmen için de son gün yine salı. Başakşehir'in söz kestiği Holmen için Fenerbahçe Bursa'dan haber bekliyor.

Bunun en büyük nedeni de İstanbul ekibinin 750 bin Euro oyuncuya verebilmesi. Bursa ise Holmen'i alması durumunda 1.1 milyon ödeyecek ve bu durumda F.Bahçe'nin kasasından daha az para çıkacak. Holmen, F.Bahçe'de 1.3 milyon Euro alıyordu.

Yayınlanma Tarihi:08:33,