SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Terim Stadı’nda 100 liralık fırsat

İstanbul Başakşehir Kulübü, taraftarlarına jest yaptı. Yarın satışa çıkacak kombineleri alan ilk 1000 taraftara hediye ve indirimler var.

Güncellenme: 11:25, 03/08/2014
Terim Stadı’nda 100 liralık fırsat

Süper Lig'in ‘yeni' ekibi İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, kombine kart satışlarına başlıyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da oynadığı gösteri maçıyla açılan ve adı Fatih Terim Stadı olan yeni mabette, 17 Süper Lig maçı izlemek sadece 100 lira.

Kulübün kombine satışında uyguladığı promosyonları değerlendiren taraftar, koca sezonu sudan ucuz bir fiyata izleme şansına sahip olacak.

ADI DEĞİŞTİ

Hürriyet’in haberine göre; Geçen sezon PTT 1. Lig'de şampiyon olup 1 yıl aradan sonra yeniden Süper Lig'e yükselen İstanbul Büyükşehir Belediyespor, genel kurulda aldığı kararla adını İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü olarak değiştirmişti.

KOMBİNE FİYATINA 6 AY TAKSiT

Kulübün kombine fiyatları 100, 200 ve 500 TL arasında değişiyor. Kombine kart alacak ilk bin kişi arasına girecek olan taraftarlara yüzde 20'lik bir indirim uygulanacak. Bununla da yetinmeyen yönetim, yine ilk bin kişiye 60 lira değerinde olan yeni sezon formalarından da bir tane hediye edecek.

Böylece Başakşehir'in tüm iç saha maçlarını 100 liraya izleme şansı yakalanacak. Kombine kart alana 6 ay da taksit olanağı tanınacak.