SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Başarılı yarışlar sergileyen PAMUK ABLA uygun grupta start alma avantajı ile kazanacaktır. Günün ilk bankosu olarak değerlendirebilirsiniz.

2.AYAK: Son iki yarışında ikinciliklere adeta abone olan BLUE LIFE bu kez şeytanın bacağını kırabilir. FOUNTAINHEAD, MOLINARA ve TORUN ANGEL yarışın diğer şanslı safkanları olup Sürprizi BEZMİ ALEM ve ILGINKIZI gerçekleştirebilir.

3.AYAK: FENERLİKAYA şansızlığına bu yarışında son verebilir. GÜLLÜBAHAR ve ASYAEFESİ en sert rakipler olup, Sürprizi ŞEHNAZ ATEŞİ ve ALTIN BABA'dan bekliyorum.

4.AYAK: Son yarışını tekrarlaması halinde NIKOLAYEV bu kez de kazanacaktır. Günün ikinci sağlam bankosu olarak değerlendirebilirsiniz.

5.AYAK: Hafta içi yarış galobunda çok iyi gördüğüm WILLISTON kazanmaya en yakın isimdir. RUNNING THUNDER ve FIRST HOPE bana göre en sert rakipler olup bu isimleri yeterli bulmayanlar ARSPERT, GREEN ALLEY ve LAC LEMAN'ı ihmal etmesinler. Bomba GREEN ALLEY

6.AYAK: Denk güçlerin mücadelesinde FETHİYE, KESKİN BIÇAK, MELOŞ, MELİSKIZ, İLKSEN ve LALE KIZIM altılı kartlarına ayırt edilmeden yazılmalıdır.

TAHMİN 2 2-1-8-5-3-4 6-7-2-10-1 4 9-2-1-5-8-11-7 2-8-10-9-4-12