SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Giresunspor’da ayrılık

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'un asbaşkanı Ercan Pamuk, Azerbaycan'ın Revan Futbol Kulübü'nden transfer edilen kaleci Kamal Bayramov ile yolların ayrıldığını söyledi.

Güncellenme: 17:07, 03/08/2014
Giresunspor’da ayrılık

Pamuk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen ay kaleci Bayramov ile bir yıllık sözleşme imzaladıklarını anımsattı.

Bayramov’un kulübüyle ilgili bonservis probleminin ortaya çıktığını vurgulayan Pamuk, “Sorunu aşamayınca Bayramov ile yollarımızı ayırma kararı aldık ve sözleşmeyi karşılıklı feshettik” dedi.

Sözleşmesi feshedilen Bayramov’un yerine kaleci transferi için çalışmalara başladıklarını ifade eden Pamuk, “Gündemimizde 4-5 kaleci bulunuyor. Özellikle bunlardan ikisi ile anlaşma noktasında ciddi mesafe aldık. Görüşmelerimiz devam ediyor. Birkaç güne kadar içlerinden Giresunspor’a daha fazla faydalı olacağına inandığımız birisi ile anlaşarak sözleşme imzalayacağız” diye konuştu.

Trabzonsporlu Abdullah Karmil ile de anlaştıklarını belirten Pamuk, şunları kaydetti:

“Abdullah Karmil’i kadromuza katmayı çok istiyoruz. Oyuncunun kendisi ile her konuda anlaştık. Trabzonspor Kulübü ile de görüşmelerimiz sürüyor. Kendilerine resmi teklifimizi yaptık. Trabzonspor Kulübü’nden cevap bekliyoruz. Bir iki gün içerisinde de bu transferin olumlu sonuçlanacağına inanıyoruz”