SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gür­dal SÜ­MER

1.AYAK: Yarış hayatının ilk iki startında 2.'lik elde eden ardından çıktığı sert gruptaki tabelasıyla beğeni toplayan Akfırat ve tabela dibinde bitirdiği yarışıyla göz kırpan Gastemena beraberce yazılmalı.

2.AYAK: Yarış hayatında henüz geçilmeyen formda isim Cankardeşler ilk atım. Uluer gelecek vadeden bir tay. Bu ikiliden hemen sonra; Azmi Reis, Cancaş ve Atasoy üçlüsünü kuponlarımıza yazalım.

3.AYAK: Sezonun önemli sınavlarından olan Başbakanlık Kupası'nda; Cihanım, Village Wind, Kalimdor, Invincible Son, Blandophobic, Kemalhan ve Astorya ayırt edilmemesini önereceğim safkanlar.

4.AYAK: Ön tarafa yakın gideceğinden düzlük sprinti yapmasını beklediğim Galactica favorim. Süratli yarışları seven My Secret ve Yaramaz Çocuk ciddi rakipler.

5.AYAK: Yarış gören ve kovalayacak ismin olmamasından ötürü Breno çıktığı gibi vurabilir. Pancar istenilen duruma geldi. Demirtütün, Obiwan ve Sarılar Runner hata kollarlar.

6.AYAK: Sorunlardan ötürü yarış hayatına geç başlayan ardından sıkıştırılmadan yarışlar gören ve kazandığı yarışıyla artık istenilen duruma geldiğini gösteren Azeroth seri yakalaycaktır.

TAHMİN 1-6 7-12-4-6-3 3-14-5-4-2-11-1 3-5-4 1-8-5-3-6 6