SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Grubun gerek tecbürebe açısından gerekse de performans açısından en istikrarlı ismi olarak dikkat çeken Akfırat ve çim pistte daha etkili olmasını beklediğim Gastemena ikilisini ayırt etmeyelim.

2.AYAK: Bugüne kadar start aldığı 5 yarışını da kolaylıkla kazanırken dikkatleri üzerine çeken Cankardeşler şampiyon jokeyinin idaresinde geçilmezliğini sürdürecektir diyor günün bankosu olarak öneriyorum.

3.AYAK: Yarış gören Kalimdor bugün gelişen kondisyonuyla aynaya yakın. Astorya adeta altın çağını yaşıyor. Cihanım usta pilotuyla hata kollayacak. Kemalhan, Village Wind, Invincible Son ve Blandophobic hata kollarlar.

4.AYAK: Günün en zor yarışı olarak gördüğüm koşuda mümkün olduğunca çok ata şans vermenizi öneriyorum. Ben burayı Hepsi yaparak rahat yarış izleyeceğim.

5.AYAK: Sevdiği İstanbul çimine dönen Obiwan ve sprinter yapısıyla Sarılar Runner ikili başta olup; Demirtütün, Pancar ve Breno en ufak hatada devreye girecek isimlerdir.

6.AYAK: Kazandığı yarışıyla sorunlarından tamamen arındığını gösteren Azeroth ve Bursa'daki son koşusunda müthiş sprint atan Görki ikilisi yeterli olacaktır.

TAHMİN 1-6 7 5-1-3-11-14-4-2 5-4-2-3-6-7-1 5-6-3-8-1 6-8