SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cankardeşler şanslı

Bugüne kadar hiç geçilmeyen ve Bursa’da start aldığı 5 yarışını da kazanma başarısı gösteren Cankardeşler, zirvedeki formunu devam ettiriyor. Kaliteli tayın seriyi sürdürmesini bekliyorum.

Güncellenme: 10:12, 03/08/2014
Cankardeşler şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Güzel formu ve yeterli tecrübesiyle AKFIRAT en şanslı isimdir. Hızlandırdığı idmanlarıyla ALCHIBA ihmale gelmez. GASTEMENA, PERFECTUS ve SHE NAZAR daha sonra düşünülmeli.

2.AYAK: Formunun zirvesindeki CANKARDEŞLER, Bursa'dan İstanbul'a çok iyi hazırlıklarla geldi. Kaliteli tayın müsait grupta birinciliklerine bir yenisini daha eklemesini bekliyorum.

3.AYAK: Titiz çalışmalarıyla çok iyi duruma gelen INVINCIBLE SON ve bu yarışa hedef yapan KALİMDOR ilk atlarım. Fit durumlarıyla VILLAGE WIND ve ASTORYA hata affetmez. CİHANIM ve BLANDOPHOBIC'e dikkat.

4.AYAK: Yakın güçteki safkanların bir araya geldiği bu ayak hayli zevkli ve oldukça çetin geçecek. Ben bu ayağın kapatılmasından yanayım.

5.AYAK: Çok iyi birer form yakalayan OBIWAN ve SARILAR RUNNER uygun grupta sivrilen ilk isimler. Küçük kuponlara bu ikili yeterli olabilir. PANCAR, SIERRA BLANCA ve DEMİRTÜTÜN geniş kuponlarda bulunmalı.

6.AYAK: Etkili formunu devam ettiren CANIS MAJORIS hazırlıklarında göz doldurdu. İlk şansı bu safkana veriyorum. Son yarışını aynı pist ve mesafede kazanan AZEROTH tek rakibidir. Bol şanslar.

TAHMİN 1-4-6-3-9 7 4-5-14-1-3-2 HEPSİ 5-6-8-7-3 1-6