SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım Ünal Aysal ile karşılaşmayacak

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Süper Kupa maçında G.Saray Başkanı Ünal Aysal ile karşılaşmamak için maçı Sarı-Lacivertli taraftarlarla izleme kararı aldı.

Güncellenme: 11:53, 03/08/2014
Aziz Yıldırım Ünal Aysal ile karşılaşmayacak

Süper Kupa maçı için geri sayım başlarken, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ilginç bir karar aldı. 25 Ağustos’ta ATV’den naklen yayınlanacak maç için Manisa’ya takımla birlikte gitme kararı alan Aziz Yıldırım’ın karşılaşmayı Sarı-Lacivertli taraftarlarla birlikte izleyeceği ifade edildi.

3 TEMMUZ GERİLİMİ

Milliyet’in haberine göre; 3 Temmuz sürecinden beri Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile gerilim yaşayan ve her fırsatta sert açıklamalar yapan Yıldırım’ın böylelikle Aysal ile karşılaşmamak için bir çözüm bulduğu ifade edildi. Maçı Sarı- Lacivertli taraftarlarla birlikte izleyecek olan Aziz Yıldırım’ın tam karşı tribününde ise Ünal Aysal olacak. Aysal karşılaşmayı protokol tribününden izleyecek. Yıldırım’ın kupanın kazanılması halinde protokole gidip gitmeyeceği de merak konusu.

GEÇEN SEZON ARAYA DEVLET GİRMİŞTİ!

Geçen sezon Kadir Has Stadı’nda oynanan Süper Kupa finalinde de benzer bir kriz yaşanmıştı. Protokolde Aziz Yıldırım ile Ünal Aysal’ın arasına dönemin Devlet bakanları Suat Kılıç ile Taner Yıldız girmişti.

YAN YANA DEĞiL KARŞI KARŞIYA!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Galatasaray Başkanı Ünal Aysal Süper Kupa maçını yan yana değil karşılıklı tribünlerden izleyecek.