SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son sözü Fulham söyleyecek…

Ha­lil­hod­zic, gün­dem­de­ki isim­le­ri ele­yip ‘si­lah­şo­r’ la­kap­lı Yu­nan gol­cü için onay ver­di. Yıl­dız fut­bol­cuy­la da an­la­şı­lır­kenim­za Ful­ha­m’­ın öde­me pla­nı­nı ka­bul et­me­si­ne kal­dı.

Güncellenme: 11:06, 02/08/2014
Son sözü Fulham söyleyecek…

AMK GAZETE

Ha­lil­hod­zic, gün­dem­de­ki isim­le­riele­yip ‘si­lah­şo­r' la­kap­lı Yu­nan gol­cü için onay ver­di. Yıl­dız fut­bol­cuy­la da an­la­şı­lır­ken im­za Ful­ha­m'­ın öde­me pla­nı­nı ka­bul et­me­si­ne kal­dı.

AVUSTURYA kampının 13. gününü geride bırakan Trabzonspor'da akıllarda tek şey var, santrfor transferi… Hazırlık maçlarında başarılı bir görüntü sergileyemeyen bordo-mavili takımda teknik direktör Vahid Halilhodzic, yeni golcüsünü bekliyor. Alternatifleri eleyen kurt çalıştırıcının gündeminde ise tek bir yıldız bulunuyor. ‘Yeni bir Janko vakası olmasın' diyerek ‘başarıya doymuş' Cardozo'yu istemeyen Halilhodzic, Dünya Kupası'ndaki golleri nedeniyle fiyatı üçe katlanan eski öğrencisi Slimani'yi de ekonomik bulmuyor. Boşnak hoca Fulham'daki şanssız dönemden sonra kendini yeniden kanıtlamak isteyen Kostas Mitroglou'yu takımında görmek istiyor.

7 milyon euroya ‘tamam'

YÖNETİM de Yunan golcü için var gücüyle çalışıyor. Fulham, 15 milyon euroya transfer etmesine rağmen beklentileri karşılayamadığı için satmak istediği yıldız golcü için 7 milyon euro istiyor. Trabzonspor bu rakamı vermeye hazır. İki kulüp arasındaki görüşmeler ödeme planı üzerinde son aşamaya geldi. Yönetim, 3 yıla yayılan bir ödeme şeklinin kulübe zarar vermeyeceği görüşünde ve bu planı Fulham'a kabul ettirmek üzere.

2 milyon euro garanti para

TRANSFERİN futbolcu ayağında ise sorun yok. Olympiakos'ta oynadığı dönemde taraftarların ‘Silahşor' lakabını taktığı golcü de yıllık garanti 2 milyon euroya imza atmaya hazır. Maç başılarla birlikte bu ücret iyice cazip hale gelecek. İki kulüp arasındaki resmi imzalar atılınca Mitroglou, en geç ikinci etap kampına yetişecek.