SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: Bu mesafelerde sürekli iyi koşan AKÇABEY'den etkili yarış bekliyorum. Son koşusuyla kıpırdayan KAYAPINARLI ciddi rakibi. UÇBEYİ ve DİLŞAR BEYİ ikilisi en ufak hatada devreye girecek isimler.

2.AYAK: Etkili yarışlarıyla dikkat çeken DEMİRİZ burada ilk planda düşünülmeli. Ağır kilosuna rağmen PASTACI ilk rakibi. MUSON RÜZGARI, KOCABATUR, SAĞNAKHAN ve KÖKAĞA ise baştaki ikilinin hatasını bekleyecek safkanlar.

3.AYAK: İdeal mesafesine kavuşan ATİKTAY öncelikli olsa da; usta pilotuyla TANSAYGIN ve yarış gören BEŞİRYILDIZ ikilisi en ufak hatayı kesinlikle affetmeyecek isimler.

4.AYAK: Nihayet istediği tempoyu vereceği grup bulan ve bunu da aynaya kadar koruyacağına inandığım BE MY SHADOW'un çıktığı gibi kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Orijin olarak kaba kuma da yatkın olan HAKEEM yaşça büyük rakiplerine üstünlük sağlamaya yakın görünüyor. Süratli gidecek bu yarışta LAST EXIT ve AMERİKALI ikilisi kısa sprintleriyle hata kollayacaklar.

6.AYAK: Günün en zor yarışı… STRIKING BEAUTY, IN FOCUS, ACAR, DURUKIZ, COM LIDER, İKAB ve ANDERSEN ayırt edilmeksizin kuponlara yazılmalı. Bol Şanslar…

TAHMİN

4-2-3-5 6-2-5-7-9-4 1-6-3 1 12-7-1 17-14-1-13-3-15-2