SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Be My Shadow çıktığı gibi…

Be My Shadow çıktığı gibi…

Bugün için stili rakibinin olmayışla şansını yüksek gördüğüm Be My Shadow çıktığı gibi aynaya uzanır.

Gürdal SÜMER

1.AYAK: Bu mesafelerde sürekli iyi koşan AKÇABEY'den etkili yarış bekliyorum. Son koşusuyla kıpırdayan KAYAPINARLI ciddi rakibi. UÇBEYİ ve DİLŞAR BEYİ ikilisi en ufak hatada devreye girecek isimler.

2.AYAK: Etkili yarışlarıyla dikkat çeken DEMİRİZ burada ilk planda düşünülmeli. Ağır kilosuna rağmen PASTACI ilk rakibi. MUSON RÜZGARI, KOCABATUR, SAĞNAKHAN ve KÖKAĞA ise baştaki ikilinin hatasını bekleyecek safkanlar.

3.AYAK: İdeal mesafesine kavuşan ATİKTAY öncelikli olsa da; usta pilotuyla TANSAYGIN ve yarış gören BEŞİRYILDIZ ikilisi en ufak hatayı kesinlikle affetmeyecek isimler.

4.AYAK: Nihayet istediği tempoyu vereceği grup bulan ve bunu da aynaya kadar koruyacağına inandığım BE MY SHADOW'un çıktığı gibi kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: Orijin olarak kaba kuma da yatkın olan HAKEEM yaşça büyük rakiplerine üstünlük sağlamaya yakın görünüyor. Süratli gidecek bu yarışta LAST EXIT ve AMERİKALI ikilisi kısa sprintleriyle hata kollayacaklar.

6.AYAK: Günün en zor yarışı… STRIKING BEAUTY, IN FOCUS, ACAR, DURUKIZ, COM LIDER, İKAB ve ANDERSEN ayırt edilmeksizin kuponlara yazılmalı. Bol Şanslar…

TAHMİN

4-2-3-5 6-2-5-7-9-4 1-6-3 1 12-7-1 17-14-1-13-3-15-2