SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orduspor’dan taraftarlara çağrı

Orduspor'da, kulüp basın sözcüsü Durmuş Karaağaç, "Taraftarlarımızın satışa çıkarılan kombine biletlere ilgi göstermesini bekliyoruz" dedi.

Güncellenme: 13:36, 02/08/2014
Orduspor’dan taraftarlara çağrı

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor’da, kulüp basın sözcüsü Durmuş Karaağaç, “Taraftarlarımızın satışa çıkarılan kombine biletlere ilgi göstermesini bekliyoruz” dedi.

Karaağaç, yaptığı açıklamada, 5 Temmuz’da satışa çıkarılan yeni sezon kombine biletlerinin, passolig kartlarına sahip taraftarların internet üzerinden “passo.com.tr” adresinden veya Orduspor’un resmi giyim sponsoru Piserro Ordu mağazasından satın alabileceklerini hatırlattı.

Kombine biletlere ilginin beklentinin altında olduğunu belirten Karaağaç, yıllarca takımını yağmur çamur demeden yalnız bırakmayan taraftarların bu sezon da Orduspor’u desteklemelerini beklediklerini ifade etti.

Alınan her kombine biletin Orduspor’a maddi kazanç sağlayacağına vurgu yapan Karaağaç, şunları kaydetti:

“Yönetim olarak geçen yıl Süper Lig’in kapısından dönen takımımızın kadrosunu büyük ölçüde koruduk. Bu kadroya takımlarında başarılı olan oyuncuları takviye ettik. Elimizden geldiğince Orduspor’a kaliteli oyuncuları getirdik. Yönetim olarak üzerimize düşeni yaptık. Bundan sonra da elimizden geleni yapacağız. Şimdi sıra taraftarlarımızda. Taraftarlarımızın satışa çıkarılan kombine biletlere ilgi göstermesini bekliyoruz. Taraftarlarımızın yapması gereken öncelikle passolig kartına sahip olabilmek. Ardından kombine bilet alarak bilgilerini passolig kartına yükletmek. Biz taraftarlarımıza güveniyoruz. Bu sezon yarım kalan işimizi tamamlayarak Süper Lig’e çıkmak istiyoruz. Bunun için de taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Yeni sezonda her maçımızı dolu tribünler önünde oynamak istiyoruz.”

Bilet fiyatlarının geçen sezonun rakamlarıyla aynı olduğunu dile getiren Karaağaç, “Fiyatlar geçen sezonla aynı. Kapalı 300, maraton 200, kale arkası tribünü ise 100 liradan satışa sunuldu. Protokol tribünü 5 bin, VIP tribünü 2 bin liradan satılıyor” dedi.

Karaağaç, Orduspor’un her zaman maddi manevi yanında olan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’a ve Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkürlerini ettiklerini sözlerine ekledi.

Yayınlanma Tarihi:13:30,