SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Denk güçlerin yer aldığı koşuda KAYA PINARLI, DİLŞAR BEYİ, SOCRATES, UÇBEYİ ve AKÇABEY sizlere önereceğim isimler.

2.AYAK: Rakiplerine oranla daha ağır sıklet taşıyacak olan PASTACI rakiplerine kilo verebilirse kazanmaya yakın. Aksi halde işler karışacak. KÖKAĞA, DEMİRİZ, SAĞNAKHAN, KOCABATUR, KUBİLAY ve MUSON RÜZGARI'nın şansları artacak.

3.AYAK: Kısa bir süre geri alınan TANSAYGIN ile formunu muhafaza eden ATİKTAY ikilisi ayırt edilmemeli.

4.AYAK: Jokeyinin düzlük yarışı yaptırarak adeta birinciliği rakiplerinden çaldığı koşusuyla beğeni toplayan BLAK KING, önde rahatsız edilmeyecek olan BE MY SHADOW ve Karataş'ın ısrar ettiği DASKYLEION birlikte yazılmalılar.

5.AYAK: Adeta gezinti yaparcasına kazandığı iki koşusuyla tüm dikkatleri üzerine çeken HAKEEM bir kez daha aynaya yakın gördüğüm isim olup günün de bankosudur.

6.AYAK: Kısa mesafeli kalabalık yarış sürprize açık görünüyor. Trafik problemi, start çıkışında yaşanacak talihsizlik ve yarış içinde yer tutamama gibi etkenler bu tip koşuları sürprize açık hale getiriyor. Bundan ötürü burayı kalabalık tutuyorum ve şablonumu öneriyorum.

Bol Şanslar…

TAHKİM

2-5-6-3-4 2-4-6-9-7-1-5 6-1 2-1-4 12 3-1-14-15-13-17-2-5