SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fit durumuyla Hakeem tek olur

Kusursuz formunu titiz çalışmalarıyla aynen devam ettiren ve kaba kuma ilk kez çıkan kaliteli safkan Hakeem’in, dişine göre olan bu rakiplerini geçerek yine kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 11:58, 02/08/2014
Fit durumuyla Hakeem tek olur

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Form durumlarını çok beğendiğim KAYA PINARLI, UÇBEYİ ve SOCRATES uygun grupta ilk şans vereceğim isimlerdir. Geniş kupon yapanlara AKÇABEY ve OSMANBABA'yı da yazmalarını öneririm.

2.AYAK: İdmanlarında çok iyi görünen PASTACI kazanabilir. En sert rakibinin KÖKAĞA olmasını bekliyorum. KOCABATUR, AKINALP, DEMİRİZ ve SAĞNAKHAN da kollanmalı.

3.AYAK: Uzun zamandır start almamasına rağmen çok iyi durumda olan Karataş'lı TANSAYGIN, en iddialı isimdir. ATİKTAY hata affetmez. TEKELİHAN ve SERVANAĞA daha sonra düşünülmeli.

4.AYAK: Aynı pist ve mesafede start alıp başarılı bir şekilde kazandığı son yarışı ardından çok iyi bir form yakalayan BLACK KING yine kazanabilir. Formunu bir kat daha artıran DASKYLEION sert rakibi olacaktır.

5.AYAK: Kusursuz formunu sürdüren HAKEEM, kaba kuma ilk kez çıkacak olmasına rağmen uygun rakipleri yanında, bilinen kalitesiyle yine kazanmaya çok yakın.

6.AYAK: Çok iyi duruma gelen WEREWOLF ilk atım. IN FOCUS'tan iyi bir yarış bekliyorum. ACAR ve ANDERSEN hazırlıklarında beğenilen isimler. İKAB, STRIKING BEAUTY, CINDY BRAS ve COM LIDER'a dikkat.

TAHMİN

2-3-6-4-1 2-4-7-3-6-9 6-1-2-5 2-4 12 5-14-1-2-15-17-12-3

Yayınlanma Tarihi:11:49,