SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sabah Gazetesi Foto Muhabiri Erkan Koyuncu sabah geçirdiği kaza sonrası kaldırıldığı hastanede hayata veda etti.

Bu sabah Galatasaray’ın antrenmanını takip etmek için Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gelen Sabah Gazetesi fotomuhabiri Erkan Koyuncu talihsiz bir kaza sonucu tesisin demir kapısına sıkıştı.

Kafasından ağır yaralanan gazeteciye ilk müdahaleyi kulüp doktorları gerçekleştirdi. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan talihsiz gazeteci Koyuncu burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtulamadı ve hayatını kaybetti.

 

FUTBOLCULAR  YAŞANANLARI BÜYÜK ÜZÜNTÜYLE İZLEDİ

Talihsiz gazeteciye doktorların müdahalesini Galatasaraylı futbolcular da endişeli gözlerle izledi. Galatasaray’ın Brezilyalı oyuncusu Felipe Mello, Selçuk İnan, Semih ve kaleci antrenörü Cláudio Taffarel, Koyuncu’nun başından bir an olsun ayrılmadı. Yaralı foto muhabiri tesislere gelen ambulansla hastaneye kaldırılırken, takımın antrenmanı da yaşanan talihsiz kaza nedeniyle iptal edildi.

YÖNETİCİLER HASTANEYE AKIN ETTİ…

Erkan Koyuncu için Galatasaraylı yöneticiler de bir süre sonra hastaneye gitti. CEO Lütfi Arıboğan ve eski yöneticilerden Mehmet Karlı doktorlardan hemen bilgi aldılar. Mehmet Karlı, “Erkan kardeşimize çok büyük geçmiş olsun. Galatasaray camiasından, tüm tanıdıklarından, herkesten dualarını bekliyoruz. Allah şifa versin” şeklinde açıklama yaptı.

PRANDELLI VE SELÇUK İNAN HASTANEYE GİTTİ

Galatasaray Teknik Direktörü Prandelli ve kaptan Selçuk İnan da Erkan koyuncu için yöneticilerden sonra hastaneye geldi. Koyuncu’nun ailesine geçmiş olsun dileğinde bulunan sarı-kırmızılılar daha sonra hastaneden ayrıldı.

BAKAN MÜEZZİNOĞLU AİLESİYLE KONUŞTU

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Erkan Koyuncu’nun sağlık durumuyla doktorlardan ilgili bilgi alıp, ailesiyle görüştü. Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde incelemelerde bulunduğu öğrenilen bakan Müezzinoğlu, Koyuncu’nun ailesiyle de konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:08,