SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PTT 1. Lig takımlarından Adanaspor’un basın sözcüsü Bülent Uzel, bu sezon başarıyı hedefleyen ve izleyenlere zevk veren bir takım olacaklarını bildirdi.

Adanaspor’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, turuncu-beyazlı takım, ikinci etap kamp çalışmalarına Bolu’da devam ediyor. Günü çift idman yaparak tamamlayan takımda moraller yerinde. Antrenmanda girdiği ikili mücadelede burnuna aldığı darbe ile yerde kalan Ergin Keleş hafif bir sakatlık geçirdi. Tedavisi yapılan futbolcu antrenmana kaldığı yerden devam ederken, ayak bileğini burkan genç kaleci İrfancan ise antrenmana katılmadı.

Adanaspor Basın Sözcüsü Bülent Uzel, ilk etap Çatalan kampındaki aile ortamının Bolu’da da devam ettiğini belirterek, takımdaki uyumunun son derece iyi olduğunu aktardı.

Yeni transferlerin takıma hızla alıştığını bildiren Uzel, “Kamp ortamı oldukça iyi. Teknik heyetimiz ve oyuncularımız takımın başarısı için yoğun mesai harcıyor. İnşallah bu sezon başarıyı hedefleyen ve izleyenlere zevk veren bir takım olacağız. Futbolcularımızın antrenmanlarda gösterdiği performans bizleri memnun ediyor. Bu çalışmanın meyvelerini ligde alacağız” ifadelerini kullandı.

Futbolcuların kampta gösterdiği performansın ise Teknik Direktör Levent Eriş’i memnun ettiği kaydedildi.