SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Almeida’dan Orman’a çok ağır suçlama

Galatasaray’a transfer ihtimali kadar Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile girdiği söz düellosuyla da gündemdeki yerini koruyan Hugo Almeida, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Güncellenme: 18:51, 02/08/2014
Almeida’dan Orman’a çok ağır suçlama

Kariyerine türkiye'de devam etmek istediği için Galatasaray'ın hâlâ ilk tercihi olduğunu söyleyen Portekizli Milli futbolcu, “Ülkemde kişisel idmanlarımı sürdürüyorum. Menacerim Galatasaray'la görüşüyor. Bana düşen sabırla beklemek.. Ben  de öyle yapıyorum” ifadesini kullandı.

Fanatik’in haberine göre; Bundesliga ekibi Frankfurt'un yıllık 2.5 milyon Euro'luk teklifini kabul etmeyen, katar'dan gelen 3.5 milyon Euro'luk öneriyi de geri çeviren Almeida, son ana kadar Galatasaray'ı beklemekten vazgeçmeyecek gibi görünüyor.

“ORMAN YALAN SÖYLÜYOR”

Fikret Orman'ın kendisi hakkında, “2.5 milyon Euro verdik, beğenmedi. Şimdi 800 bin Euro'ya takım arıyor” demesine anlam veremeyen ve bu sözleri, “Yine yalan söylüyor” şeklinde değerlendiren Almeida, “Yaptığımız ikili görüşmeleri hem de yalan ifadelerle paylaşması, son derece kötü. Bana teklif ettiğini söylediği rakam, asla gerçekleşmedi. Zaten bu rakamı verseydi, şimdiye kadar imzayı atmıştım” diye konuştu.