SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eriş, ikinci etap çalışmalarını Karacasu beldesindeki otelde günde çift antrenmanla sürdürdüklerini, kampın verimli geçtiğini anlattı.

Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Eriş, takıma katkı sağlayacak 4 oyuncu aldıklarını, orta saha ve stoper mevkilerine de iki oyuncu transferini düşündüklerini dile getirdi.

Eriş, ligin diğer yıllara göre daha farklı geçeceğini kaydederek, “Süper Lig’den düşen takımlar olsun, Elazığspor haricinde, diğer takımlara da baktığınız zaman çok ciddi yatırım yaptılar ve ciddi ekip kurdular. Bu yüzden ligde zorlu yarışın bizi beklediğini düşünüyorum. Bu sezon bizi çok kaliteli bir lig bekliyor. Ligde puanların aslanın midesinde olduğunu düşünüyorum” şeklinde konuştu.

“Adanaspor, hedefini kesinlikle zirve için koydu” diyen Eriş, “Geçen sezonun ikinci yarısında kurduğumuz kadro var. Bu kadro son derece başarılı. Buraya yaptığımız ve yapacağımız birkaç takviye ile hedefimizin zirve olacağını düşünüyorum” ifadesini kullandı.

Eriş, futbolda her şeyin peşin ve ön yargıyla olmadığına dikkati çekerek, “İlk başlarda iyi başlayıp son zamanlarda zor anlar yaşayan birçok takım gördük. Uzun zamandır yapılanma içinde olan bir ekibiz. Hiç bir ekonomik ya da sosyal sıkıntısı olmayan kulüp konumundayız” dedi.