SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yönetim, dernek temsilcileriyle buluştu

Kulüp başkan Aziz Yıldırım'ın da katıldığı toplantıda Fenerbahçe derneklerinin birer şubeye dönüşmesi kapsamlı bir şekilde konuşuldu.

Güncellenme: 19:04, 01/08/2014
Yönetim, dernek temsilcileriyle buluştu

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu, sarı-lacivertli kulübün taraftar derneklerinin başkan ve yöneticileriyle bir araya geldi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilen organizasyona, kulüp başkanı Aziz Yıldırım, asbaşkanlar Mithat Yenigün, Ender Alkaya, Turhan Şahin, Şekip Mosturoğlu, yönetim kurulu üyeleri Metin Doğan, yönetim kurulu danışmanı Vedat Olcay, Üst Yönetici (CEO) Hasan Yılmaz ile Fenerbahçe Kart Sorumlusu Ece Köprek ve Fenerbahçe Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirme Koordinatörü Fatih Bayraktar katıldı.

Toplantıda, Fenerbahçe derneklerinin birer şubeye dönüşmesi kapsamlı bir şekilde konuşuldu. Dönüşümün hangi koşullar altında gerçekleşeceği, şubeleşme noktasında medyada yer alacak reklamlar ile üye sayısında meydana gelebilecek artışların yanı sıra kulübe sağlanacak katkı istişare edildi.

Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı toplantının ardından, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Fenerium Tribünü’nde toplu hatıra fotoğrafı çekildi.