SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ve top artık Hacıosmanoğlu’nda

Trabzonspor’un patronu, “Merakla beklenen golcü transferini kamp sonuna kadar bitireceğiz. En iyisini alacağım” açıklamasını yaptı, bordo-mavilileri heyecan sardı.

Güncellenme: 07:51, 01/08/2014
Ve top artık Hacıosmanoğlu’nda

Avusturya kampında takımı yalnız bırakmayan Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, burada hem müjde verdi, hem de transferlerle ilgili teknik direktör Vahid Halilhodzic ile yeni bir zirve yaptı. Sol bekler İshak Doğan ve Musa Nizam'ı aldıklarını vurgulayan bordo-mavili kulübün patronu, merakla beklenen forvet konusunda da tüm sorumluluğun kendisinde olduğunu vurguladı.

Mitroglou, Slimani ve Cardozo isimleriyle ilgili ser verip sır vermeyen Başkan, “Golcü transferini kamp sonuna kadar bitireceğiz. En iyisini alacağım. Gönül isterdi ki burada takım tam kadro olsun. Ancak üst düzey isimlerle görüştüğümüz için transferi hemen bitirmek kolay olmuyor. Tabii kulübün menfaatleri de söz konusu” diye konuştu.

FAVORI YUNAN MITROGLOU

Sol bek sorununu yerli iki isimle, stoper sıkıntısı ise şimdilik Belkalem'le gideren Fırtına'da herkes golcü işinin bitmesini bekliyor. Fulham forması giyen Mitroglou şu anda favori konumunda. Yapılan görüşmelerde anlaşma zemini yakalandı. Ancak Slimani ve Cardozo'yla da temaslar sürüyor. Üçünden biri alınacak.