SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

DIŞ HABERLER

Yeni teknik direktörü Cesare Prandelli’nin isteği doğrultusunda hücum hattına takviye yapmak isteyen Galatasaray’ın listesinde ilk sırada Mevlüt Erdinç yer alıyor. Gelecek sezon uygulanacak yabancı sınırlaması nedeniyle yerli yıldızlara yönelen sarı-kırmızılı yönetim, Mevlüt’ü ne pahasına olursa olsun kadrosuna katmanın planlarını yapıyor.

 

Futbolcunun menajeri ile görüşen ve her konuda anlaşan Galatasaray, Saint-Etienne’i ikna etmek üzere… Sürekli fiyat yükselten Fransız ekibine son bir teklif sunan ve beklemeye geçen Galatasaray, transferde mutlu sona oldukça yakın… Saint-Etienne’in Hollandalı golcü Ricky van Wolfswinkel’i kiralaması da gelişmelerin olumlu olduğunu kanıtlıyor.

TEKNİK DİREKTÖRÜ AÇIKLAMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Mevlüt transferi ile ilgili açıklama yapan Saint-Etienne Teknik Direktörü Christophe Galtier “Forvete ünlü bir futbolcu kiralayacağız. Bu ismin gelişi de Mevlüt Erdinç’in takımdaki geleceği ile bağlantılı olacak” demişti.Galtier’in bu açıklamasının ardından Saint-Etienne’de yaşanan transfer gelişmesi Mevlüt’ün adım adım Türkiye’ye geleceği dedikodularını güçlendirdi.

Mevlüt Erdinç transferinde sona yaklaşan Galatasaray’ın, milli futbolcuyu önümüzdeki günlerde kadrosuna katması bekleniyor.

Yayınlanma Tarihi:11:43,