SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: ATEN GOLD koşunun önde gelen tayı. MADEMOISELLE yarış sprintinin özellikle sonlarında mükemmel göründü. BEKMEZ iyi hazırlıkları ile düşünülmesi gereken bir tay.

2.AYAK: NEARLY GREEN ağır kiloya rağmen favorim. ÇAYKAŞI sonları kuvvetli bir isim ve şansı var. FINAL ROAD, MY DAUGHTER ve RED ZEYTEEN zirveyi zorlayabilecek safkanlar.

3.AYAK: Uzun mesafeli kum yarışlarını iyi koşan KAKAO ilk şanslı safkan. LAMBOURN Selim Kaya ile şans vereceğim ikinci isim. Son iki kum yarışını çok iyi koşan LADY MORGANA geniş kuponlara yazılmalı.

4.AYAK: KARAÜZÜM için denilecek bir şey yok. Atın maşallahı var. Ahmet Çelik ile birbirinden güzel koşular koşular kazanan kalite safkan bu yarışı da kazanıp seriyi sürdürür.

5.AYAK: Çim ve kum pistte üst üste kazandığı koşuları ile ne kadar formda olduğunu kanıtlayan SER ATAKAN ilk şansta. NİLDA 3 yarış kazanırken formunu gösterdi. FAUSTİNO, ŞULELİ ve yarışlarını beğendiğim BOYACI geniş kuponlara yazılmalıdır.

6.AYAK: BERATEREN iyi form durumu ile favorim. MASAI MARA, UÇANBEY, BABANGİDA ve ERENBERK şans vereceğim diğer safkanlar.

TAHMİN 1-11-2 1-2-10-11-12 1-2-4 4 1-2-5-4-9 8-7-4-5-10