SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Karaüzüm seriyi sürdürür

Formunun zirvesindeki safkan Karaüzüm, hazırlıklarında çok iyi göründü. Buradaki rakiplerini daha önce de geride bırakan safkanın, yatkın olduğu pist ve mesafede birinciliklerine bir yenisini daha eklemesini bekliyorum.

Güncellenme: 09:43, 01/08/2014
Karaüzüm seriyi sürdürür

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Titiz çalışmalarıyla dikkat çeken MADEMOISELLE ve ATEN GOLD yarışın önde gelen isimleridir. BEKMEZ, TORO TORO, ANNAGUSKA ve ARMONICA geniş kuponlarda bulunmalı.

2.AYAK: Sergiledikleri yarışlarıyla göz dolduran ÇAYKAŞI ve NEARLY GREEN en şanslı isimler. Son yarışı ölçü olmayan BARRERA'dan iyi bir yarış bekliyorum. DEHA, GÖÇMENHAN ve LION KING'e dikkat.

3.AYAK: İdmanlarında adeta kanatlanan MELROSA bu formunu yarışa yansıtırsa kazanır. Eksik veya hatalı koşması halinde devreye, LADY MORGANA, LAMBOURN ve KAKAO'nun girmesini bekliyorum.

4.AYAK: Formunun zirvesinde olan KARAÜZÜM'ün yatkın olduğu pistte ve daha önce de geride bıraktığı bu rakipleri yanında, uyumlu binicisiyle geçilmezliğini sürdürmesini bekliyorum.

5.AYAK: Kondisyonları mükemmel ve birbirine çok yakın olan NİLDA, FAUSTİNO ve SER ATAKAN kuponlara birlikte işaretlenmeli. Hızlandırdığı idmanlarıyla BİLGESU ise göz önünde bulundurulmalı.

6.AYAK: Sıkı hazırlıklara sahip olan BERATEREN, müsait rakipleri yanında birinciliğin en kuvvetli adayıdır. Çalışmalarında ilgi çeken İRLANDA KARTALI ve ERENBERK daha sonra düşünülmeli.

TAHMİN 11-1-2-6-7-8 2-1-7-9-3-5 5-4-2-1 4 2-5-1-8 8-11-10