SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gür­dal SÜ­MER

1.AYAK: Bir yarış koşup tecrübe kazanan ABİDİN EFENDİ bu yarışa çok iyi hazırlandı. QUEEN OF AGEAN iki yarışını da beğendiğim tay oldu. DERMANIDILA koşu tecrübesi fazla bir isim ve mutlak yazılmalı.

2.AYAK: Form durumu çok iyi olan MİHRİCANIM ilk şanslı safkan. ATEŞNUR, CAN KÜBRA, FİLİZABLA ve BALIKESİRLİ sırası ile kartlara yazılmalı.

3.AYAK: DAVUTBEY 1700 metre çim pistte kazanırken formunu gösterdi. ATEN kısa mesafeyi sever. GALAPACUS, TUHU GÜLÜ ve CHANKARA üst sıraları zorlayacak diğer safkanlar.

4.AYAK: Kum ve çim pistte başarılı koşular çıkaran COŞARTAY kısa mesafede ve sevdiği kum pistte starttan çıktığı gibi bu yarışı kazanacaktır.

5.AYAK: KİKKULİ seri stili ve iyi form durumu ile ilk şans vereceğim safkan. ÇÖLRÜZGARI son iki çim yarışını çok iyi koştu. BURUKKIZI ve HİSARGÜL sağlam kartlarda bulunması gereken isimler.

6.AYAK: ASNAWAND son yarışında üçüncü kalırken ışık verdi. GAME CHANGER yarış görerek tecrübe kazanıyor ve atın hazırlıkları iyi oldu. FULL TIME LUCKY, HANİMUN ve DAPHNES sırası ile kartlara yazılmalıdır.

TAHMİN 1-8-4 3-6-7-9-1 2-1-6-10-4 4 11-2-12-14 8-3-6-7-9