SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bilic’in Fikret Orman’dan ricası…

Fikret Orman’ın, “Artık bedava verseler almam” dediği Lanzini konusunda Bilic devreye girdi. Hırvat hoca, “Bu oyuncuyu çok istiyorum. Beni kırmayın” sözleriyle Başkan’ı ikna etti.

Güncellenme: 08:06, 01/08/2014
Bilic’in Fikret Orman’dan ricası…

AMKSPOR

Feyenoord’u deviren Beşiktaş'ta gözler transfere çevrildi. Fikret Orman'ın, “Amazon ormanlarından yeni Messi'yi mi keşfettik! Artık bedava verseler de almam” dediği Lanzini konusunda Slaven Bilic duruma el koydu. Hırvat hoca, çok istediği Arjantinli'nin transferi için Başkan'la bir görüşme yaptı. Bilic, “Orta sahada yaratıcı bir oyuncu eksikliği yaşıyoruz. Sizin tepkinize hak veriyorum. Ancak Lanzini çok işimize yarayacak bir oyuncu. Onun takımımda görmeyi çok arzu ediyorum” dediği öğrenildi.

GÖRÜŞECEKLER

Bu gelişme üzerine Orman, kurmaylarıyla ayaküstü bir görüşme yaptı. River Plate'le yeniden masaya oturması beklenen Başkan Orman'ın hafta sonuna kadar bu işi bitirmesi bekleniyor. Bilindiği gibi Lanzini için kapıyı 10 milyon eurodan açan River Plate ile Beşiktaş 4.5 milyon euroya el sıkışmıştı. Ancak Arjantin ekibinin bitmeyen istekleri, siyah-beyazlıları vazgeçme noktasına getirmişti.

Yayınlanma Tarihi:07:46,