SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rasim EPLİ

1.AYAK: İlk koşusundaki üçüncülüğünü beğendiğim WEST RUN bugün başarılı pilotuyla açılışı yapabilir. Sürekli aşama kaydeden ŞÖYLE BÖYLE en yakın rakibi olur. APPLE, AMAZING LOVE ve İBRA mücadeleye dahil olabilecek diğer isimlerdir.

2.AYAK: TORUN CALLAS kilo avantajını değerlendirmeye çalışacak. NEIGHBOUR SOLDIER inatçı bir yarış karakterine sahip. KEMPES, LUDOVICO ve SERGENHAN ise daha sonra düşünülmeli.

3.AYAK: Kendisini iyi tanıyan aprantisiyle start alacak olan YILDIZGÜZELİ sprint mesafesini ayarlayabilirse hedefi vurur.

4.AYAK: Son koşularını kazanarak ne kadar formda olduğunu kanıtlayan DEDE ME bugün seriyi sürdürmek için elinden geleni yapacaktır. ASLIGİBİ sonlardaki etkili sprintine güveniyor. VEDO grubun uygunluğundan faydalanmaya çalışacak.

5.AYAK: TOZAN ve KARAESER' in favori olarak öne çıktığı bu koşudan sürpriz bir sonucun çıkacağına inanıyor ve hepsini işaretliyorum.

6.AYAK: ABSOLUTE POWER ekonomik kuponlara tek yazılabilir. TEKDAL ve REWARDING GIRL ise geniş kuponlarda değerlendirilmeli. Bol şanslar.

TAHMİN 7-6-2-1-5 7-8-5-6-9 1 5-3-7 HEPSİ 1-2-3