SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: Son yarışında üçüncü kalırken iyi koşan INSTRUCTION koşunun önde gelen safkanıdır. KARAK tabela içinde bitirdiği koşuları ile dikkat çekiyor. PRENSES ZEYNEP ikinci kaldığı yarışında ışık verdi.

2.AYAK: UÇANGÜL mükemmel form durumu ile ilk şans vereceğim safkan. DALDAGÜL, ŞAMBAYATLI ve AKSİ BABY sırası ile iyi form durumları ile rakip olabilecek safkanlar.

3.AYAK: MAVERAÜN NEHR bu yarışa çok iyi hazırlandı. SITARBEY bulduğu iyi formu ile düşünülmeli. BABA SÖNMEZ iyi koşular yapıyor. Son yarışında ikinci kalırken iyi koşan AHUNURA bir diğer şanslı taydır.

4.AYAK: Grubun tecrübeli ve formda tayı DERİN KAFKAS bu yarışa çok iyi hazırlandı. 4 atın koşacağı yarışta formda tayın kazanmasını bekliyorum.

5.AYAK: AHUSENKIZ kazandığı koşu ile formunu kanıtladı. SUNGUR uzun mesafeyi sever. ROKET son iki yarışında iyi sinyaller verdi. NURAN HANIM ve FIRTINAHAN iddialı olmalarını beklediğim diğer safkanlar.

6.AYAK: 1700 metre çimde yakın üçüncü kalırken iyi koşan KALANTA süren formu ile ilk atım. BY ALEX, SARIKAYALI ve SILVERRAY sırası ile rakip safkanlar.

TAHMİN 2-4-8 4-5-8-10 1-2-3-4 1 3-5-8-9-1 1-4-5-2