SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: APPLE ilk startında çim pistte ikinci olurken fena koşmadı. AMAZING LOVE kumda bir yarış gördü. Tayın idman durumu fena değil. WEST RUN ve ŞÖYLE BÖYLE diğer şanslı taylar.

2.AYAK: TORUN CALLAS çim pistte mükemmel koşular çıkarıyor. NEIGBOUR SOLDIER iyi form durumu ile en yakın rakiptir. SERGENHAN son yarışında üçüncü kalırken iyi göründü. LUDOVICO, GAZİ EVRENOS ve MAYAN çok at yazanlara tavsiyelerim.

3.AYAK: Kum pistte iyi koşular çıkaran TEMENNİ giderek artan formu ve Ahmet Çelik ile favorim. DELTAN GÜL kumda kazanıp çimde kötü koşmuştu ancak tayın galopları çok iyi ve yine kum pistte koşacak. YILDIZ GÜZELİ tecrübeli ve formda bir isim.

4.AYAK: DEDE ME Ankara kumunu ne kadar sevdiğini iki yarış üst üste kazanarak kanıtladı. Bir diğer yandan ASLIGIBI'de son iki yarışını Ankara kumunda kazandı. Bu ikilinin yapacağı mücadele birinciyi belirler.

5.AYAK: Çim pisti seven TOZAN sprint mesafesini iyi ayarlarsa şansını artırır. KARAESER, DEMİRONUR, CANÖZÜMLÜ, BORDALI ve AHPAR sırası ile TOZAN'a rakip olarak gördüğüm safkanlar.

6.AYAK: Son yarışını çim pistte kazanmayı başaran ABSOLUTE POWER süren form durumu ile zayıf grupta yine kazanacaktır.

TAHMİN 2-1-7-6 7-8-9-6-1-2 5-2-1 5-3 10-4-6-5-1-2 1