SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Absolute Power formunu koruyor

Ankara çimindeki 1900 metre’de son yarışını büyük bir sürprize imza atarak kazanmayı başaran Absolute Power, etkili formunu eksiksiz olarak devam ettiriyor. Safkan uygun grupta yine çok şanslı olacaktır.

Güncellenme: 09:17, 31/07/2014
Absolute Power formunu koruyor

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Form durumlarını çok beğendiğim ve birbirine hayli yakın bulduğum ŞÖYLE BÖYLE, AMAZING LOVE, WEST RUN, APPLE ve İBRA isimli taylar birlikte değerlendirilmeli.

2.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran NEIGHBOUR SOLDIER boş kilosuyla en iddialı isimdir. GAZİ EVRENOS ihmale gelmez. LUDOVICO, MAYAN ve TORUN CALLAS ise göz önünde tutulmalı.

3.AYAK: Sıkı hazırlıkları bulunan DELTAN GÜL ile çok iyi durumda olan ve eküri avantajı bulunan TEMENNİ küçük kuponlar için yeterli görünüyor. Geniş oynayanlara DURUGÜL'ü yazmalarını öneririm.

4.AYAK: Fit durumunu koruyan ASLIGİBİ sonlardaki etkili atalarıyla yine yarışa ağırlık koyabilir. DEDE ME en az bu safkan kadar iyi durumda. VEDO'ya dikkat edin.

5.AYAK: Hazırlıklarını çok beğendiğim kaliteli safkan TOZAN en şanslı isimdir. KARAESER hata affetmez. Çalışmalarında beğenilen BORDALI, GÜMÜŞSOY ve CANÖZÜMLÜ daha sonra düşünülmeli.

6.AYAK: Kazandığı yarış sonrası yakalamış olduğu etkili formunu aynen devam ettiren ABSOLUTE POWER'ın müsait rakipleri yanında yine kazanmasını bekliyorum. Bol şanslar.

TAHMİN 6-1-7-2-5 8-1-6-2-7 2-5-3 3-5-7 10-4-1-3-5 1