SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erşan YETİŞİR

1.AYAK: Son haftaların dikkat çeken ismi ABUŞ birinciliğin en güçlü adayı görünüyor. ANILBEY bu aralar çok iyi duruma geldi sakın ihmal etmeyin. BARİYER ve BALDAR diğer şanslı isim olup USAGARA günün sürprizini gerçekleştirebilir.

2.AYAK: Son iki yarışını kazanma başarısı gösteren SAVURLU ve süper hazırlıkları ile TAPIT GIRL altılı kartlarına öncelikle yazılmalıdır. Bu ikiliyi yeterli bulmayanlar ELEVATO ve CELERITAS'ı ihmal etmesin.

3.AYAK: Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan HAYRİ BABA kazanabilir. SERKAN BEY en ciddi rakip olup sürprizi ROBINHO ve UNCLE gerçekleştirebilir.

4.AYAK: Denk güçlerin mücadelesinde SHARRY bir adım öne çıksa da geniş altılı oynayanlar PRINCE OF KRAKOW, GECE RÜZGARI, HASTY ORPHAN ve UNCLE'yi ihmal etmesinler.

5.AYAK: Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan PAN AMORE yarış içinde bir aksilik ile karşılaşmaz ise kazanacaktır. Günün en sağlam bankosu olarak yazabilirsiniz.

6.AYAK: Bu aralar çok iyi duruma gelen LEYDİKIZ ve SAKLI kazanmaya oldukça yakın ikili görünüyor. Sürprizi YİĞİTİN KIZI ve TULUYHAN'dan bekliyorum.

TAHMİN 4-6-7-10-1 8-9-3-1 4-9-8-11 2-3-4-5-8 8 9-10-11-4

Yayınlanma Tarihi:10:05,