SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Pan Amore çok şanslı

Son yarışında çok fazla sıkıştırılmayan ve elde ettiği başarılı ikinciliğiyle dikkat çeken Pan Amore, bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında çok iyi göründü. Safkanın uygun grupta kazanmasını bekliyorum.

Güncellenme: 10:03, 30/07/2014
Pan Amore çok şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla formunu ispat eden ABUŞ, son yarışını ölçü almadığım BURAKEFE ve çok iyi durumda olan USAGARA arasındaki mücadelenin kazananı belirlemesini bekliyorum.

2.AYAK: Hızlandırdığı idmanlarıyla çok iyi duruma gelen eküri avantajlı WILLPOWER en şanslı isimdir. Formu zirvede olan SAVURLU ihmale gelmez. TAPIT GIRL, CHACHKOVA, ELEVATO ve IPHIGENEIA'ya dikkat.

3.AYAK: Titiz çalışmaları bulunan HAYRİ BABA ve TIME TO DANCE yatkın oldukları pistte en şanslı isimlerdir. Rakip olarak SERKAN BEY, DISTANT GREEN ve KÖYLÜM'ü öneririm.

4.AYAK: Müsait rakipleri yanında start alan Karataş'lı SUHARRY birinciliğin en kuvvetli adayıdır. UNCLE'den çok iyi bir yarış bekliyorum. GECE RÜZGARI ve PRINCE OF KRAKOW daha sonra düşünülmeli.

5.AYAK: Son yarışında mükemmel görünen ve bu koşuya çok daha hazır bir şekilde girecek olan PAN AMORE, uygun rakipleri yanında ve sevdiği pist ve mesafede kazanmaya yakın.

6.AYAK: İlk startındaki performansıyla göz dolduran YİĞİTİN KIZI yarışın önde gelen ismidir. Güzel formları ve yeterli tecrübeleriyle LEYDİKIZ ve SAKLI hata affetmez. AĞRI KIZI'na dikkat edin. Bol şanslar.

TAHMİN 4-5-1 12-8-9-2-3-6 4-10-9-3-6 2-8-4-3 8 11-9-10-7