SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sarı-kırmızılılar, gözünü forma reklamının yanı sıra yeni sponsorluk anlaşmalarına dikti. Tarık Çamdal ve İshak Doğan’ın kulüpleri yüksek bonservis bedeli isteyince bu transferler de şimdilik rafa kalktı. Yeni sponsorluk anlaşmaları için bayram tatilinin bitmesini bekleyen Ünal Aysal’ın Amerika’da bulunan finans kurumlarıyla da temasa geçtiği öğrenildi.

Aysal’ın Teknik Direktör Prandelli’ye nakit ihtiyacı için futbolcu satma modelini önerdiği de sızan haberler arasında. 10 Ağustos’ta top başı yapacağı bildirilen Sneijder’in de takımda kalıp kalmayacağı net olarak sorulacak. Hollandalı yıldız için kulübe henüz resmi bir teklif gelmiş değil.

MUTLAKA GOLCÜ TRANSFERİ OLACAK Transfer sezonunun ilk günlerinde Mevlüt ile el sıkışan Galatasaray yönetimi para sıkıntısının aşılmasının ardından sarı-kırmızılı renklere bağlanacak. Umut Bulut’un iyi bir kamp dönemi geçirememesi teknik ekipte telaşa neden oldu. Drogba’nın takımdan ayrılmasının ardından forvet bölgesine bir transfer yapmayan Galatasaray, lig, kupa ve Avrupa’ya Burak-Umut ikilisi ile başlamayı planlıyordu. St. Etienne ile yeniden pazarlık masasına oturacak olan sarı-kırmızılılar, Mevlüt Erdinç’in kulübü ile anlaşılamaması durumunda ise Gaziantepspor’dan Muhammet Demir ile görüşecek.