SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kobe hayranlarıyla buluştu

ABD'nin en büyük iş seyahat kongre ve fuarı GBTA’ya katılan Türk Hava Yolları, reklam yüzü NBA yıldızı Bryant’ı standında ağırladı.

Güncellenme: 09:30, 29/07/2014
Kobe hayranlarıyla buluştu

Amerika'nın en büyük iş seyahat kongre ve fuarı Global Business Travel Association’a (GBTA) katılan Türk Hava Yolları (THY), reklam yüzü NBA yıldızı Kobe Bryant'ı standında ağırladı, fuarın ilgi odağı oldu.

İş seyahat dünyasından 7 binin üzerinde üyesiyle 6 kıtada hizmet veren GBTA tarafından Los Angeles şehrinde düzenlenen fuarda, NBA yıldızı Kobe Bryant, THY standını ziyaret ederek, çekilişle belirlenen 15 katılımcıyla selfie (özçekim) çektirdi. Ayrıca fuara katılarak THY standına iş kartını bırakan ve çekilişe katılan şanslı hayranlara, THY tarafından Kobe Bryant'ın imzalı fotoğrafı hediye edildi. Skytrax yolcu değerlendirme sonuçlarına göre, bu yıl dördüncü defa ”Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilen THY, seyahat endüstrisinden 400'ün üzerinde şirketin yeni hizmet ve teknolojilerini sergilediği GBTA fuarına bu yıl ”gold sponsor” olarak katıldı. Yıllık 340 milyar doların üzerinde hacmiyle dünyanın önde gelen iş, seyahat ve organizasyon kuruluşu olarak bilinen GBTA'nın bu yılki kongresinde verilen 80 farklı seminerde Google Seyahat Direktörü David Pavelko, sosyal medya ağı Twitter'ın kurucularından Biz Stone ve American Airlines Üst Yöneticisi (CEO) Doug Parker gibi isimleri ağırlarken, kongrenin sürprizleri arasında ünlü aktör Kevin Spacey de yer alıyor