SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMK GAZETE / Ersoy ÖZDEM

Ülkesi basınına konuşan Bryan Ruiz, “Fulham'da kalmam zor. Alt ligde oynamak istemiyorum” açıklamasını yaptı. “Avrupa'dan teklifler var” diyen Ruiz'in, hafta içinde Beşiktaş'a imza atabileceği bildirildi.

10 numara arayışlarını sürdüren Beşiktaş, uzun süre River Plate'in yıldızı Manuel Lanzini ile ilgilenmişti. Ancak Arjantin ekibinin bitmek bilmeyen istekleri, siyah-beyazlıları kızdırdı. Son olarak açıklamalar yapan Fikret Orman, “Sanki yeni bir Messi keşfettik. Artık üstüne para verseler de almam” demişti. Bunun üzerine rota Arjantin'den Kosta Rika'ya döndü. Dünya Kupası'nda çeyrek finale kadar yükselen Kosta Rika'nın orta sahadaki yıldızı Byron Ruiz için temaslar başladı. Fulham forması giyen Ruiz de Kara Kartal'la flört ettiğini doğruladı.

Yunan kancası Ülkesi basınına konuşan 28 yaşındaki futbolcu, “Premier Lig'den düştük. Fulham'da kalmam zor. Alt ligde oynamak istemiyorum. Neler olacağını yakında göreceğiz” dedi. Beşiktaş ve Olympiakos'un kendisiyle ilgilendiği hatırlatılan Ruiz, “Avrupa'dan teklifler var. Menajerim görüşmeler yapacak ve detayları bana iletecek” ifadelerini kullandı. Adeta sinyal veren Ruiz'in, önümüzdeki hafta içinde Beşiktaş'a imza atabileceği söyleniyor.

Yayınlanma Tarihi:10:07,