SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türütcan yine şanslı

Zorlanmadan kazandığı son 2 yarışı ardından zirvede olan formunu titiz çalışmalarıyla eksiksiz bir şekilde sürdüren Türütcan, hazırlıklarında da çok iyi göründü. Başarılı tayın yine kazanmaya çok yakın görünüyor.

Güncellenme: 10:28, 27/07/2014
Türütcan yine şanslı

Erdem ERGÜDEN

1.AYAK: Hazırlıklarında çok iyi görünen ARATBABA ve etkili formunu koruyan GÜNALHAN öncelikli isimler. SARI AĞA, TEKELİ KIZI ve BERTUĞ daha sonra düşünülmeli.

2.AYAK: Yakın güçteki isimlerin bir araya geldiği bu ayakta form durumlarını beğendiğim KARA DİL, FINAL TRY, CASHIER, TRIBECA, MYSTICAL LADY ve MAVİ MEHTAP sırasıyla değerlendirilmeli.

3.AYAK: İdmanlarında pırıl pırıl görünen DIREHORSE'dan çok iyi bir yarış ekliyorum. En sert rakibi INSPIRATION olacaktır. EL AZRA, AZURRA ve QUEEN EYECELL'e dikkat.

4.AYAK: Kusursuz formunu düzenli idmanlarıyla aynen devam ettiren ve start aldığı bu rakiplerinden bir adım daha önde görünen TÜRÜTCAN'ın, koşuyu kazanıp birinciliklerine bir yenisini daha eklemesini bekliyorum.

5.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran ve bu koşuya çok iyi hazırlanan GALİPHAN kazanmaya yakın. Son yarışı ölçü olmayan KASPAR çok iyi durumda ve hata affetmez. VELOCITY ve KOZMİK ikilisi de kollanmalı.

6.AYAK: Uygun rakipleriyle birlikte piste çıkan AFRİKAYA BAKAN, güzel formuyla en iddialı isimdir. Son yarışında mükemmel görünen BALASAGUN hata affetmez. VIGASCOGNE sürprizde düşünülmeli.

TAHMİN 6-4-10-8-1 5-3-1-7-14-13 6-2-1-5-13 2 5-6-15 1-12-8