SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gürdal SÜMER

1.AYAK: Günden güne artan formu ile dikkat çeken GÜNALHAN koşunun en şanslı tayı. ARATBABA Akın Sözen ve iyi formu ile iyi bir yarış çıkaracak. ŞAFAK VAKTİ, SARI AĞA, BERTUĞ ve TEKELİ KIZI sağlam kartlara yazılmalı.

2.AYAK: FINAL TRY müsait rakipleri arasında ilk şans vereceğim safkan. CASHIER bu yarışa çok iyi hazırlandı. MYSTICAL LADY, ZELENİKA, TRIBECA ve KARA ADİL çok at yazanların tercihleri olmalı.

3.AYAK: EL AZRA çim pistte koştuğu yarışlarını iyi yerlerde bitirdi ve Gökhan Kocakaya ile ilk şansı veriyorum. Çim pistte etkili koşular çıkarmayı başaran INSPIRATION tek ciddi rakiptir.

4.AYAK: 3 kez start alan ve çim pistteki iki yarışını kazanmayı başaran TÜRÜTCAN yarış galobunda adeta uçuyordu. Bu kalite tay günün en sağlam atıdır.

5.AYAK: GALİPHAN çim pistte yarım boyla ikinci kaldığı yarışında mükemmel koştu. Bu tay formunu artırıyor. KOZMİK, VELOCITY ve KASPAR sırası ile rakip olabilecek taylar.

6.AYAK: BALASAGUN ikinci kaldığı yarışı ile dikkat çekti. AFRİKAYA BAKAN, TORNADO STRIKE, RAYA ve MOLINARA sağlam kartlara yazılmalı.

TAHMİN 4-6-11-10-1-8 3-1-14-15-7-5 1-2 2 5-10-15-6 12-1-6-4-14