SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ercan KORKMAZ

1.AYAK: Formda taylar bir arada koşacak. GÜNALHAN son yarışını kazanırken beğendiğim isim oldu. ARATBABA yarışlarında oldukça iyiydi. BERTUĞ, DAYI DAYI, ŞAFAK VAKTİ ve TEKELİ KIZI şans vereceğim diğer taylar.

2.AYAK: Son ikinciliği ile dikkat çeken FINAL TRY ilk şansta. TRIBECA son koşularında göz doldurdu. KARA ADİL, CASHIER, ZELENİKA ve MY HEART sürprize açık koşudaki şanslı taylar.

3.AYAK: INSPIRATION Ankara ve İstanbul çiminde etkili koşular çıkardı ve ilk şansı veriyorum. EL AZRA güzel formunu koruyor. DIREHORSE ve AZURRA öndeki ikilinin hatasını kollayacak taylar.

4.AYAK: Şu ana kadar 3 kez start alan ve son iki çim yarışını kazanmayı başaran TÜRÜTCAN mükemmel formu ile bu yarışı da kazanacaktır.

5.AYAK: Yarışları gruba göre çok iyi görünen GALİPHAN iç sahada yaptığı işlerinde de iyi göründü. Bana göre tek rakip Ankara'da kumda bir yarış gören ve tecrübe kazanan VELOCITY olur.

6.AYAK: Bir sürprize açık koşu daha. MOLINARA formda bir tay. BALASAGUN ikinci kaldığı yarışında iyi koştu. AFRİKAYA BAKAN, TORNADO STRIKE, SEMAYU ve ROSE CHAMPS diğer şanslı taylar.

TAHMİN 4-6-1-2-11-8 3-7-5-1-14-6 2-1-6-5 2 5-15 14-12-1-6-16-15